úvodní » Kariéra » Montér pro externí montáže

Montér pro externí montáže

Náplň práce:

  • svařování a stehování ruční svařovací pistolí
  • svařování potrubí
  • lepení potrubí
  • kompletace zařízení (dle výkresové dokumentace)
  • manipulace s materiálem
  • další montážní práce

Požadujeme:

  • ukončené odborné vzdělání nejlépe technického zaměření
  • praxi na stejné nebo obdobné pozici
  • znalost svařování plastů výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • manuální zručnost
  • samostatnost, zodpovědnost a bezúhonnost

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • dotované závodní stravování ve firemní kantýně
  • vánoční prémie (50% z měsíční mzdy)
  • každoroční nárůst mezd
  • mnoho dalších výhod

Informace o pozici

Místo pracoviště:    Blovice
Druh pracovního poměru    hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání    SOU - technické zaměření
Zadavatel    Jarmila Trojanová, personální vedoucí
Tel.:    378 227 148
E-mail:   kariera@prominent.com

Vstup pro partnery

Certifikáty

Zelená firma

© Všechna práva vyhrazena ProMinent Systems spol. s r.o. - dezinfekce vody, úprava a čištění vody

weby pro firmy - návrh, programování, propagace