úvodní » Kariéra » Montér / svářeč plastů

Montér / svářeč plastů

Požadujeme:

• ukončené odborné vzdělání nejlépe technického zaměření

• praxi na stejné nebo obdobné pozici výhodou

• znalost svařování plastů výhodou

• při zařazení na zahraniční montáže znalost AJ podmínkou

• manuální zručnost

• samostatnost, zodpovědnost a bezúhonnost

 Náplň práce:

• montážní výroba produktů včetně svářečských prací dle výrobního

   programu PMSY, od fáze přípravy výroby, po finální dokončení výrobku

   v maximální možné kvalitě

• možnost zařazení na externí montáže

• práce na strojích a zařízeních, nutných k dosažení konečného produktu

Nabízíme:

  • Zajímavé a perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • Finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Závodní stravování ve firemní kantýně
  • Každoroční nárůst mezd
  • Vánoční prémie (50% z platu) a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod

Informace o pozici

Místo pracoviště:    Blovice
Druh pracovního poměru    hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání    SOU - technické zaměření
Zadavatel    Jarmila Trojanová, personální vedoucí
Tel.:    378 227 148
E-mail:    kariera@prominent.com

Vstup pro partnery

Certifikáty

Zelená firma

© Všechna práva vyhrazena ProMinent Systems spol. s r.o. - dezinfekce vody, úprava a čištění vody

weby pro firmy - návrh, programování, propagace