úvodní » Kariéra » Parťák / Zástupce mistra

Parťák / Zástupce mistra

Chcete pracovat v jednosměnném provozu a mít dobrý pracovní kolektiv? Zkuste to u nás!

Koho hledáme a co budete dělat?

Hledáme spolehlivého, pracovitého a manuálně zručného kolegu, který má chuť se podílet na řízení a koordinaci menšího týmu montérů, kteří vyrábějí jeden z našich standardních produktů. Mechaničtí montéři převážně pracují s plasty, které řežou, svařují, lepí, nebo osazují výrobek potrubím a drobnými komponenty. Elektro-montéři dále připojují elektrické rozvaděče a další elektro-součástky.

Převážně budete pracovat jako montér ve zmíněném týmu. Vaše role ovšem bude speciální v tom, že se budete společně s mistrem výroby podílet na řízení týmu.

Hlavní pracovní úkoly:

Dohled nad plněním denního a týdenního plánu výroby

Aktivní komunikace s mistrem provozu a ostatními členy týmu

Podílení se na zaškolování a hodnocení členů týmu ve spolupráci s mistrem provozu

Předávání podnětů ke zlepšení na svěřeném pracovišti

Montážní výroba produktů včetně sváření plastů dle dokumentace a pracovních postupů, od fáze přípravy výroby, po finální dokončení a otestování výrobku

Co by měl splňovat ideální kandidát:

  • chuť učit se nové věci a podílet se na vedení týmu
  • pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost
  • SOU/SŠ, nejlépe technického směru
  • praxe na obdobné pozici je výhodou, ale ne nutností (šikovného a snaživého člověka zaučíme)
  • znalost 5S a principů štíhlé výroby – výhodou
  • orientace v technických výkresech - výhodou
  • bezúhonnost

Co nabízíme:

  • práci v jednosměnném provozu (ranní)
  • práci ve stabilním týmu
  • zajímavé finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
  • možnost dalšího rozvoje / kariérního postupu dle vzájemné dohody
  • příjemné pracovní prostředí
  • vánoční prémii (50 % z platu)
  • závodní stravování ve firemní kantýně
  • každoroční nárůst mezd
  • dopravu z Plzně a okolí Blovic zdarma
  • mnoho dalších zaměstnaneckých výhod

Místo pracoviště:

   Blovice

Druh pracovního poměru

   hlavní pracovní poměr

Požadované vzdělání

   Střední odborné učiliště

Zadavatel

   Jarmila Trojanová, personální vedoucí

Tel.:

   378 227 148

   kariera@prominent.com

Vstup pro partnery

Certifikáty

Zelená firma

© Všechna práva vyhrazena ProMinent Systems spol. s r.o. - dezinfekce vody, úprava a čištění vody

weby pro firmy - návrh, programování, propagace