úvodní » Kariéra » Programátor PLC

Programátor PLC

Pracovní náplň:

  • Programování PLC (systém Siemens, Schneider-Electric)
  • Tvorba vizualizací a programů pro ovládací panely (TIA portal, Vijeo Designer)
  • Příprava dokumentace pro obsluhu
  • Komunikace se zákazníkem
  • Uvádění zařízení do provozu v CZ i zahraničí
  • Tvorba uživatelských návodů

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Přehled v oboru automatizace, zařízení MaR, elektrické pohony
  • Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
  • Znalost řídících systémů Siemens, Schneider-Electric-STEP 7, TIA PORTÁL, Vijeo Designer
  • Znalost programování PLC + tvorba vizualizací a programů pro ovládací panely
  • Znalosti v projektování řídících systémů a v uvádění ŘS do provozu
  • Praxi v oboru
  • Znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • závodní stravování
  • Vánoční prémie (50% z platu)
  • možnost odborného vzdělávání, jazykové kurzy
  • každoroční nárůst mezd
  • flexibilní pracovní dobu a jiné další benefity na míru
  • dopravu z/do Plzně a okolí firemním mikrobusem zdarma
  • zajímavé finanční ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště:

   Plzeň/Blovice

Druh pracovního poměru

   hlavní pracovní poměr

Požadované vzdělání

   SŠ/VŠ

Zadavatel

   Jarmila Trojanová, personální vedoucí

Tel.:

   378 227 148/ 378 227 168

   kariera@prominent.com

Vstup pro partnery

Certifikáty

Zelená firma

© Všechna práva vyhrazena ProMinent Systems spol. s r.o. - dezinfekce vody, úprava a čištění vody

weby pro firmy - návrh, programování, propagace