úvodní » Výrobky » Systémy Ultromat


Systémy Ultromat

Systémy pro přípravu roztoků polymerů a jejich dávkování

Systémy přípravy a dávkování roztoků polymerů jsou vyvinuty speciálně pro přípravu a dávkování  procesních roztoků fokulantů (polyelektrolytů).

Použití polyelektrolytů jako pomocných flokulantů je běžné v  mnoha průmyslových odvětvích.

Je běžné všude tam, kde je třeba odstranit z kapalin koloidní částice v rámci  technologických procesů úpravy nebo čištění kapalin.

Funkčnost našich systémů je dokonale ověřena  nesčetnými provozními zkušenostmi v oboru čištění odpadních vod a úpravy vody. Stovky jejich aplikací na celém světě mohou sloužit jako důkaz naší profesionality a know-how.

  • spolehlivá, dokonalá technologie
  • minimální potřeba údržby
  • minimální požadavky na dohled obsluhou

 

Systémy Ultromat® ULFa

Pro kontinuální přípravu roztoků. Systémy jsou určeny pro přípravu roztoků flokulantů v jejich konečné provozní koncentraci. Systém pro kontinuální přípravu roztoku má nádrž rozdělenu do tří komor. Tím je zabráněno strhávání čerstvě připraveného roztoku polymeru do sání dávkovacího čerpadla před jeho vyzráním, což je zárukou vysoké účinnosti následného procesu odvodnění. Lze zpracovávat jak tekuté, tak i práškové polymery.

 

Dvoukomorové systémy Ultromat® ULPa

Systémy jsou určeny pro přípravu roztoků flokulantů v jejich konečné provozní koncentraci. Zařízení má dvě vzájemně oddělené komory, čímž je zabráněno strhávání čerstvě připraveného roztoku polymeru do sání dávkovacího čerpadla před jeho vyzráním. Lze zpracovávat jak tekuté, tak i práškové polymery.

 

Dvoupodlažní systémy Ultromat®  ULDa

Systémy jsou určeny pro přípravu roztoků flokulantů v jejich konečné provozní koncentraci. Zařízení má dvě vzájemně oddělené komory uspořádané nad sebou, čímž je vyloučeno strhávání čerstvě připraveného roztoku polymeru do sání dávkovacího čerpadla před jeho vyzráním. Podle typu zařízení lze zpracovávat tekuté nebo práškové polymery.

 Systémy Ultromat® MT pro ruční přípravu roztoků

Systémy jsou určeny pro individuální manuální přípravu roztoku polymeru všude tam, kde není třeba zabezpečovat kontinuální provoz. Tekutý koncentrát nebo prášek jsou přidávány ručně do jednokomorového reaktoru, míchání je prováděno elektromíchadlem.

Speciální systémy Ultromat® ATR

Systémy jsou určeny pro přípravu roztoků pomocných flokulantů v jejich konečné provozní koncentraci. Systém Ultromat® ATR je konstruován speciálně pro práškové polymery.

 

 

 

 

 

Vstup pro partnery

Certifikáty

Zelená firma

Zelená firma

© Všechna práva vyhrazena ProMinent Systems spol. s r.o. - dezinfekce vody, úprava a čištění vody

weby pro firmy - návrh, programování, propagace